Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa
| Wi-Fi WiFi | Sportactiviteiten Paardrijden Visserij Wandelen | Spa en ontspanning Solarium |
| Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa, gelegen in een uitgaansgebied van Rancho Queimado, verleidt gasten met een solarium. Het vakantiehuis biedt ecotours en paardrijtochten en is geschikt voor maximaal 5 personen.
De villa beschikt over een badkamer met een bidet. Badlakens zorgen ook voor een comfortabele ervaring.
Een keuken met een koelkast, een oven en keukengerei is aanwezig in de 1000 m² Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa, zodat gasten zelf kunnen koken. U kunt genieten van allerlei buitenactiviteiten, zoals wandelen, paardrijden en vissen.
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Hercílio Luz84 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Kleedkamer
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Solarium
- Wandelen
- Paardrijden
- Visserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Vind ik een parkeerplaats in Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa?
Gasten van Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa kunnen hun auto parkeren op gratis priveparkeerplaatsen. - ❓
Hoeveel kost het om Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa is $79. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa?
Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa beschikt over een keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Rancho Sol Poente - Rancho Queimado - Sc Villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een solarium.